Paras minkki on

nyt meni jo liian pitkälle, noille pelleille joku järjestys kaaliin, jos ei muuta niin kiven sisään Suomen luonnon tuhoamisesta.
2364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

moro!

Eikös niien piipertäjien pitäs ruvetqa kattomahan yhteiskuntaa toisellakin silimällä,tarkootaa sitä notta ihimiiseet teköö töitö ja saa leipäänsä siitä ja piipertäjät on hölöömöjä,mänöö kattomahan eu:n myötä tullutta pakkokasvaatuusta joissa lyörähän eluukka tosi ahtahalle ja piipertäjät uluvoo kuin susi tyhyjää ja ovat idiooteista suurempia kuin maa päällään kantaa.No 13-15 vuotias on vielä hölöömäö ja ei osaa miettiä syntyjä syviä.

tv pietu

Äänestä
  • tuutatkaa ahterille niitä vitun piipertäjiä.lyijy kantaa pisimmälle.elinkeino on elinkeino eikä se muille kuulu millä särpimen pöytään tuo!!mun mielipide on se:te suojelette laillista elinkeinoanne joka on minun mielestä täysin oikeutettua!!jatkakaa hyvää työtä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


on kuollut minkki kirjoitti:

nyt meni jo liian pitkälle, noille pelleille joku järjestys kaaliin, jos ei muuta niin kiven sisään Suomen luonnon tuhoamisesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu