Harry Potter Ja Feeniksin Kilt aPS2 Ongelma

Mistä johtuu että kun mulla ei ollu muita tehtäviä kuin yrttitiedon läksy ja nyt kun kävin tekeen sen niin Hermione sanoo että "Etsitään muut AK:n jäsenet kartalta" Siis Kelmien kartasta eikä mulla kuitenkaan oo mitään tehtävää jotta voisin etttii niitä!
3373
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sinun pitää mennä kivetylle pihamaalle (siellä oli mm. Colinin kamera). Siellä on räme, joka pitää aukaista.

Äänestä
  • kiitti niin olikin

    Äänestä

  • Justustaasen kirjoitti:

    kiitti niin olikin

    Mikä ihmeen räme? Sittenkö sen kameran saa? Ollaan jumituttu kamera-kohtaan eikä tiietä miten sen saa.. saisko apua?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Justustaasen kirjoitti:

Mistä johtuu että kun mulla ei ollu muita tehtäviä kuin yrttitiedon läksy ja nyt kun kävin tekeen sen niin Hermione sanoo että "Etsitään muut AK:n jäsenet kartalta" Siis Kelmien kartasta eikä mulla kuitenkaan oo mitään tehtävää jotta voisin etttii niitä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu