nimim. kaipaus
oletko
täällä?
91616
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
...
sinä jo nukut - hyvää yötä kulta, rakas
muilta kiireiltäsi
tunnut tietävänkin.
Tein pika-analyysin sun tilanteestasi ihan omassa päässäni, liekö totuutta nähnytkään. Jotenkin päättelin, että tuo selittää muutakin.
Hauskojahan tuo kirjalliset tuotokset on mitä näin, mutta sitten säikähdin sitä että tiedät kuka olen. Kenenkään ei tartte sinun lisäksi tietää että edes käyn täällä - sopiihan se ?
Sunhan piti olla kiltti, eli kai se sulle sopii. Jotenkin viime viikolla oletinkin, että se jää sinuun, mutta nyt alan vähän herätä.
Ei se tyttö sua ainakaan rakastanut kun noin rakkauden tuntemuksia pilkkaa, ei ole rakastanut, yritti kai ilkeillä (enkelinaama ? kanta-hämeestä ? sairaanhoitaja ?)
Jatkammeko tätä juttelua vaikka tuolla chatin puolella (chatissa ei tarttis loukata ketään pikku flirtillä, jos sulla noita täällä paljonkin on), siihen asti kun palaatte enkelinaaman kanssa taas yhteen. tai ehkä ehdin korjata rikkinäisen sydämesi, etkä häntä enää muistakaan.
Vai joko haluat että katoan
?
-K
viestisi kovin lyhyt
Täällä ???
sillä nimimerkillä. Minuako tarkoitit? Meillä jäi suunnitelmat vähän vaiheeseen.:(