missä vika

kun accortin tyhjäkäynti seilaa ja vedättäessä ei käy kaikilla pytyillä?auto on 97vm 1.8i
1456
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minulla oli vastaava malli-95 2.0 ja noilla oireilla oli imusarjantiiviste mennyt. Se, että
ei käy kaikilla pytyillä ei kuulunut niihin oireisiin. Imusarjatiiviste on pikku juttu vaikka merkkikorjaamolla ja siellähän ne voi mitata ja tutkia muutakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


;.....; kirjoitti:

kun accortin tyhjäkäynti seilaa ja vedättäessä ei käy kaikilla pytyillä?auto on 97vm 1.8i

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu