Orionin finasteridia syöty 2kk

Millon sen vaikutuksen pitäis alkaa näkyä? Ilmeisesti kannattaa ainakin vuosi seurata? Parissa kuukaudessa ei tosiaan huomaa vielä mitään. Hiukset senkun jatkaa lähtemistään. Mites muilla, jotka ovat samassa jamassa?
2810
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

että saat popsia vielä kauan ennenkuin huomaat mitään tuloksia. Ite olen napsinut nut 9kk eikä mitään apua. Tukka lähtee vaan hurjaa vauhtia...

Äänestä
  • lisäisin annostusta? Nyt syön neljänneksen pilleristä, jos rupeis syömään puolikkaan päivässä? Mulla on niitä niin paljon että en kerkee syömää tällä menolla läheskään kaikkea kun menevät jo vanhaksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei näy vaikutusta vielä kirjoitti:

Millon sen vaikutuksen pitäis alkaa näkyä? Ilmeisesti kannattaa ainakin vuosi seurata? Parissa kuukaudessa ei tosiaan huomaa vielä mitään. Hiukset senkun jatkaa lähtemistään. Mites muilla, jotka ovat samassa jamassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu