Mistähän löytäisi...

Hei! Mistähän kaupasta löytäisi 86 cm lapselle kivoja ja yksilöllisiä collegepukuja? Markettien tarjonta kun ei oikein miellytä. Vinkkiä kaivataan
2228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mun vakkarikaupat h&m, lindex ja kappahl..ovat suht edullisia... ja paljon valinnanvaraa.
ja sit toi huuto.net..

Äänestä

tuolla on muakavan näköisiä vaatteita tuon ikäisille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


syksyyn kirjoitti:

Hei! Mistähän kaupasta löytäisi 86 cm lapselle kivoja ja yksilöllisiä collegepukuja? Markettien tarjonta kun ei oikein miellytä. Vinkkiä kaivataan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu