kaapelilla jälleen etuja

DNA mies

DNA tarjoaa asiakkailleen joustavan kaapeli laajakaistan. Vaikka ADSL laajakaista onkin vielä yleisempi Suomessa niin kaapeli laajakaistan mukana toimitettavista eduista ei ADSL liittymällä voi nautti. nyt kaapeli laajakaistan avaajalle on tarjolla ennen näkemättömät edut:
1. avaus ilmainen
2. langaton päätelaite 3. digiboxi: alle yhden megan tilaajat saavat perusboxin ja vähintään yhden megan tilaajat saavat nyt TALLENTAVAN DIGIBOXIN
4. lisäksi DNA antaa nyt myös kaapelikortin ilmaiseksi vuodeksi.

eikö olisi aika vaihtaa liittymään :)

5

725

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Make.
      • DNA mies

        tietoa ei vielä julkaista netissä sillä tarjous astuu voimaan kuun puolivälistä. jos haluat lisää tietoa niin ota yhteyttä empowersiin.


    • kanuunaa

      katsoin juuri tietoja ja totesin että DNA on empowersin jälleenmyyjä ja lähin sponsori. on se nyt kummaa että ei nimet voi pysyä samoina. ensin DNA:sta tuli lumonetti, sitten lumonetistä tuli empowers. ja samalla lännepuhelimesta tuli vakka-suomen puhelin.

      • märtin marko

        tämä empowers josta nyt puhutaan on lumonetti eikä se ole enää mikään empowers. empowers oli lännen ja salon puhelimen yhdysliitäntä mutta nyt kun lännenpuhelin ja salon puhelin muuttui niin hävisi myös empowers.


      • sisterhoofd
        märtin marko kirjoitti:

        tämä empowers josta nyt puhutaan on lumonetti eikä se ole enää mikään empowers. empowers oli lännen ja salon puhelimen yhdysliitäntä mutta nyt kun lännenpuhelin ja salon puhelin muuttui niin hävisi myös empowers.

        käytin calculatoria hakukoneena ja sieltä löytyi että empowers on puhelinyhtiö vakka-suomessa. empowersilla on täälä hetkellä 30 asentajaa ja he ovat entisen DNA: alihankkioita eli nykyinen vakka-suomen puhelin. lumonetti on taas empowersin tytäryhtiö jolla on resursseja taas entisiin DNA: laajakaistoihin, nykyään tunnetaan finnet yhtiönä. empowersin tukikohta on joensuussa ja lumonetin raumalla kun taas entisen DNA: huolto keskus ja vikayksikkö on raisiossa


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Herkkyydestä

      Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l
      Sinkut
      285
      967
    2. Arvaako kukaan?

      "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
      Haapavesi
      52
      754
    3. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      67
      681
    4. Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta

      Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et
      Ikävä
      35
      604
    5. Yli 3 Vuotta sinä jaksoit

      ja yrititit ottaa selvää minusta. Aika hämmästyttävää. Naiselle.
      Ikävä
      49
      586
    6. Mikä minussa sitten

      Kiihottaa enemmän kuin muissa?
      Ikävä
      52
      574
    7. Olen kiinnostunut sinusta, en seksistä

      Vihjailuja toiseen suuntaan on tullut niin paljon, että asia on korjattava. En näe sinua esineenä, vaan hienona persoona
      Ikävä
      33
      526
    8. Onko meillä

      Kaikki hyvin? 🤨 Miehelle
      Ikävä
      34
      487
    9. Mies.. rehellisesti

      Mitä haluat nyt sun elämään?
      Ikävä
      48
      477
    10. Taidan lähettää kaveripyynnön

      Sulle nainen. Otan vaan rohkaisuryypyn ensin.
      Ikävä
      40
      475
    Aihe