Miten on mahdollista

ei tullut grillijuhlia katsojaäänestyksessä vaan joku helvetin hygieniatuotteiten käyttökielto 15 tunnin ajaksi, tosi mielenkiintoista katsottavaa...kiitos äänestäjät!
31236
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei siinä ollu mitään ilmoitusta, miten kauan ne hyg.tuotteet on pois käytöstä...harjoittelukielto olis ollu 15h

Äänestä
  • Moi!


    Eiks se ollu niin että, kun hygienia tuotteet otetaan pois, niin niitä ei enää takasi annetakkaan :D.

    Voi olla vähä raikas hengitys kuukauden jälkeen, yök :D.

    PS: Ottiko ne Wc paperitkin pois?

    :D.

    Äänestä

IHAN OIKEIN, HYVÄ ÄÄNESTÄJÄT. Eiks noi grillijuhlat oo ihan arkipäivää suurimmalla osalla suomalaisista, sikailua jne... Pitää olla jotain erikoista ;D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


että,,, kirjoitti:

ei tullut grillijuhlia katsojaäänestyksessä vaan joku helvetin hygieniatuotteiten käyttökielto 15 tunnin ajaksi, tosi mielenkiintoista katsottavaa...kiitos äänestäjät!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu