miten olette ilmoittaneet läheisille ja muille raskaudestanne?

Hei!
miten olette ilmoittaneet läheisillenne ja muille raskaudesta?miettinyt paljon asiaa...vaikka ei vielä ajankohtainen olekkaan.
onko kellään runoa joka menee jotenkin näin:salaisuuden suuren kuiskaan mukaan tuulen....miten jatkuu...
4549
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Alempana tuolla ketjussa on otsikolla "runoja". Käyppäs kurkkaa... :)

Äänestä

kiitos!en tuota huomannutkaan.mut laittakaa tilanteita koska olette kertoneet ja miten?

Äänestä

runoista niinkään piittaa, mutta ekan ultran jälken skannasin kuvan (oli ihan yllättävän hyviä kuvia joista oikeasti saikin selvää) ja laitoin sähköpostilla perheelle ja kavereille että tällänen kaveri olisi maailmaan tulossa :)

monet sano että oli aamulla töihin mennessä kerrankin hauska lukea sähköposteja :)

Äänestä

tätä sivustoa, katso sieltä

positiivarit.fi /com..en muista kumpi loppuine oli :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haaveissa kirjoitti:

Hei!
miten olette ilmoittaneet läheisillenne ja muille raskaudesta?miettinyt paljon asiaa...vaikka ei vielä ajankohtainen olekkaan.
onko kellään runoa joka menee jotenkin näin:salaisuuden suuren kuiskaan mukaan tuulen....miten jatkuu...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu