royal toys

palaa anne takaisin ! liike on kuin hyvinkään kauppa ja palvelu ei toimi.
64445
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Minnekäs Anne on lelukaupasta lähtenyt? Avattavaan BR Leluunko???
Eikö uutta myyjää löydy tilalle?
Työttömiä Riihimäellä paljon, paikka vaan hakuun ja nopeasti!

Äänestä
  • Mikä on BR Lelu ja mihin sellainen on tulossa?

    Äänestä

  • *** kirjoitti:

    Mikä on BR Lelu ja mihin sellainen on tulossa?

    BR-lelut on uusi lelukauppa ketju, joka saapuu myös uuden Prisman myötä Riihimäelle, ainakin näillä näkymillä.
    Anne ei kuitenkaan siirtynyt sinne vaan suoraan Prisman puolelle Viihde osastolle.

    kiva, että jollain on ollut ikävä =))

    terkuin Anne

    Äänestä

mihis anne lähti? sentään jäi lelukauppa pyörii,no ei mene kauaa kun sekin siitä lähtee....

Äänestä
  • Kyllä royalissa palvelu pelaa, mutta siinä on yksi jutska. Että yleensä kun käyn ostamassa kuulia sieltä niin NE OVAT LOPPUNEET -.- ja lisää tulee ensi viikolla.

    Äänestä

  • Death kirjoitti:

    Kyllä royalissa palvelu pelaa, mutta siinä on yksi jutska. Että yleensä kun käyn ostamassa kuulia sieltä niin NE OVAT LOPPUNEET -.- ja lisää tulee ensi viikolla.

    Kunhan vain niitä saa myös muualta kuin postimyynnistä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


entinen asiakas kirjoitti:

palaa anne takaisin ! liike on kuin hyvinkään kauppa ja palvelu ei toimi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu