Vaikuttaako mikrofoni sikiöön???

onkohan siitä mitään haittaa kun mikkiä kannetaan melkein vuorokauden ympäri noin lähellä sikiötä??
1356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

On siitä, että lärpättelee kännykkään... Ei se mikrofonin lähetin todellakaan ole tehokas. Huomattavasti pienemmät tehot kuin esim. kännykässä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mietin vaan kirjoitti:

onkohan siitä mitään haittaa kun mikkiä kannetaan melkein vuorokauden ympäri noin lähellä sikiötä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu