minäkin olen joutunut makaamaan sängyssä kuukausia,sexs tietysti olisi helpottanut,vakituista suhdetta ei ole.hoitsut ei suostuneet helpottamaan.yksi edes vähä tyydytti.sängys ko makaa viikkoja ilman tyydytystä niin se on kamalaa,parempi ko joku lopettais, vaikka myrkyllä.hoitajien pitäisi edes saada mahdollisuus päästää paineet.
mitein tyydytetään
vammainen?
2144
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
mutta miten niihin ihanuuksiin saa yhteyden?ja kela ei tietysti korvaisi hoitoa.ihanat hoitajat vois kyllä tehdä sen homman kädellä vaikka hanskat kädessä.
minä olen auttanut 2 naista hoitolassa ja he eivät halua missään nimessä halua luopua suristimesta.tosin vähän apua tarvitsevat. orkasmin tullessa silmät kertoo kaiken,älä lopeta.joskus kunnon mies vois tuntua hyvältä,sitä en voi heille antaa.vaimo kieltää.