"Runo" - pohjanoteeraus

Janne Katajan Extrassa lausuma Ikinaisen runo oli kyllä kaikkien maailman runojen pohjanoteeraus. Ei minkäänlaista ymmrrrystä runonrustaamisesta tällä lapsellisella, tuolla toisella keskustelupalstalla asustavalla naisella.
2280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

.................

Äänestä

itekkös olet sit joku kovankin luokan eino leino? :D ei tartte kaikkee noi tosissaan ottaa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tallitintti kirjoitti:

Janne Katajan Extrassa lausuma Ikinaisen runo oli kyllä kaikkien maailman runojen pohjanoteeraus. Ei minkäänlaista ymmrrrystä runonrustaamisesta tällä lapsellisella, tuolla toisella keskustelupalstalla asustavalla naisella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu