Elisalta puh.vastaaja?

Hei!
Miten saisi puhelimeen puhelinvastaajan käyttöön?
1368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mun mielestä elisalla on ollut vastaajapalvelu liittymissä vakiona jo useamman vuoden... ainakin 2004 saakka...

Mutta voi olla niin, että se pitää aktivoida.. eli kokeile soittaa ensin omaan vastaajaasi, eli soita omalla kännykällä numeroon 777.

Mutta varmin tapa tietenkin on, että soitat elisan asiakaspalveluun tai käyt elisan myyjällä tilaan sen palvelun. pitäs olla ilmainen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


misukisu85 kirjoitti:

Hei!
Miten saisi puhelimeen puhelinvastaajan käyttöön?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu