Mix stadilaiset ei ole bb:ssä?

No sen takia, että vaan maalaiset haluaa päästä tohon shitti ohjelmaan.
12699
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Stadissa on muutakin elämää kuin pyrkiä johonkin hölynpölyohjelmaan kerjäämään huomiota. Maalaisten touhuja.

Äänestä
  • Korkeasaaren apinatalohan voisi edustaa stadilaisten omaa bb:tä.(apinat on kait jo nukutettu, mutta kyllähän noita .....-taloja siellä teillä piisaa.

    Äänestä

Johtunee siitä että stadilaiset on vaan niin tylsiä ja samanlaisia kaikki.

Äänestä
  • Anteeks vaan, mut talon 12 kilpailijasta 6(!) on stadista tai pääkaupunkiseudulta! että repikää siitä.

    Äänestä

  • mää vaan kirjoitti:

    Anteeks vaan, mut talon 12 kilpailijasta 6(!) on stadista tai pääkaupunkiseudulta! että repikää siitä.

    Jotain junatuomia juntteja siis.

    Äänestä

???

Äänestä

Kukaan tervejärkinen kaupunkilainen, joka on vähänkään Keski-Suomesta etelämpänä ei osallistu kyseiseen ohjelmaan joka täyttä shittiä!! Ohjelma on niitä varten, jotka asuvat jossain Lapissa ja jumalan selän takana olevassa takapajulassa. Heillä on pakkomielle saada oma naama näkyviin hinnalla millä hyvänsä koko Suomen tietoisuuteen, että voisi edes jollain tapaa päteä, kun muuten unohtuu harmaaseen massaan. Sen jälkeen ollaan niin kovaa staraa omassa tuppukylässä, että ei paremmasta väliä!

Äänestä
  • mitä helvettiä se ketään painaa jos joku haluaa lähtee tohon mukaan???eipä siitä nyt niin älytöntä julkisuutta tuu että kukaan nyt sen takia siihen pyrkis.ihan tavallisia tallaajiahan nuo on niin ku me muutkin.säälittävää tommonen panettelu että muka julkisuutta haetaan.tää on ohjelma muiden joukossa.syynsä kullakin ei pitäs ketään haitata.

    Äänestä

ihan vaan tiedoks ettei niitä huolittu,olihan sielä ns stsdilaisiaki tyrkyllä

Äänestä

No eiks niitten uskonto kiellä sen? Emmä ainakaan haluis kattella jotain lestadilaisia tuolla virkkaamassa.

Äänestä

Neljä kilpailijaa on pääkaupunkiseudulta, Kadi ja Sauli Helsingistä, Maxine ja Einari Espoosta. Lisäksi Maria saattaa olla tuleva helsinkiläinen, vaikkei muuttaisikaan, sillä hän on Sipoosta.

Äänestä
  • EI ole AITOJA kaupunkilaisia kun EINARI, joka on OULUSTA KOTOISIN!! Ei ole HKI:LÄISIÄ, TAMPERELAISIA, TURKULAISIA , kaikki jostain tuppukylistä lähtöisin ja MUUTTANUT jotkut jonnekkin joka täysin eriasia! Mutta ihan ymmärrettävää että ohjelmaan haluaa ja halutaan maalaisia joille voi naureskella:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Monnex kirjoitti:

No sen takia, että vaan maalaiset haluaa päästä tohon shitti ohjelmaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu