ja juttelun ilosta saamme nauttia niin harvoin, koska kahden emme sitä taida. Aiemmin odotin kohtaamisiamme ja haaveilin jutustelusta ja tutustumisesta.
Taidankin jatkossa haaveilla vain kaulaasi kapsahtamisesta...sehän saattaisi olla ihan mukavaa. Eihän toista tarvitse tuntea, sen ehtii myöhemminkin.
Taidankin jatkossa haaveilla vain kaulaasi kapsahtamisesta...sehän saattaisi olla ihan mukavaa. Eihän toista tarvitse tuntea, sen ehtii myöhemminkin.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Mikset sitten kapsahda? Ottaisit ja vetäisit syrjään. Suutelisit mua tulisesti ja lopuksi tarjoisit kyydin, mutta veisitkin mut omaas kotiis, etkä päästäisi pois enää kainalostas?
vielä sellaista hyvää tilaisuutta tuon toteuttamiseen.
Hm...minneköhän sut voisi vetää syrjään?
...ihan narikan lähelle, mutta tuulikaappiin. Tai sitten kaappaat mut ulkona syliisi.
siellä missä sua tapaan ei oo mitään tuollaista.
No ulkona tietysti voisin yrittää, kohta tulee syyspimeätkin...
kokeilemaan onneas ;) ilta on jo aikaste pimee kukaan ei nää.. kunhan tuut..
olitteks te molemmat naisia?
t. nainen
sitten kysyä et onko aloittaja nainen jos on niin unoha koko juttu. miehelle luulin vastaavani
pitäisköhän minunkin vaihtaa haaveita. Haaveilun kohdetta en vielä suostu vaihtamaan.
tulemaan vastaan ihan yksin, niin varmaan halaisin. Ihan varmasti. Tietysti silkasta ystävyydestä... :)
vaikka en alkuperäinen kirjoittaja olekaan.
että ei olla nähty ilman kolmansia pyöriä? :D
mikä mahtaa olla vastareaktio. :)
ihan ystävyydestä häntä kohtaan, halaisin. Oi, tule se päivä jo pian;)
tilanteita, kun sata ihmistä lukee tämän ja toteuttaa. No, minua saa tulla kuka vaan halaamaan. Jos halaaja on väärä, niin hoidan kyllä asian niin, ettei hänen tarvitse nolostua.
ihan käytännössä hoitaa? Kun näet hänet käyt ns. kiinni kuin sika limppuun etkä sano mitään? Voi olla aika pelottava tilanne ;)