Niin siis ollaan kaverin kanssa lähdössä elokuun ekalla viikolla jompaan kumpaan paikkaan! Sanokaas nyt mielipiteitänne noista ks. paikoista.
Lähinnä discoista, rannoista ym. -kiitti-
Myös Ibiza on yks vaihtoehto..
Lähinnä discoista, rannoista ym. -kiitti-
Myös Ibiza on yks vaihtoehto..
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kosia voin lämpimästi suositella, Agia Napasta ei ole kokemusta. Kosilla riitti aurinkoa ja baareissa oli tarjolla kylmää olutta. Diskoissa ei kertaakaan käyty, mutta viihdyttiin joka aamu 03:meen Delfiiniaukolta lähtevän rntabulevardin kuppiloissa tai Baarikadulla. Ja oli aivan unelmareissu :)
Oltiin kosillla poikaporukalla elokuussa 2001.suosittelen kosia,jos kaipaa sekä rauhallisia biitsipäiviä että kovaa biletystä.diskoissa ei käyty mut baarikadulla riitti toimintaa suomi-pojalle ihan riittävästi.alkotuotteet baareissa suomen hinnoissa mut kaupoissa tod halpoja.agia napasta ei kokemuksia, mut oon kuullu et se ois suht kallis paikka.
Olen käynyt kummassakin paikassa, kossilla on kivempaa! Ja menen uudestaan ...
Jos tykkää bilettää klubeilla ja yökerhoissa niin Agia Napa on siihen loistava vaihtoehto. Niitä riittää sen verran runsaasti ettei edes kahden viikon reissulla kerennyt tutustua kaikkiin. (Kokemusta on). Ja ne on auki aamuun asti.
Agia Napan rantsut ei ole mitenkään erikoisen hienoja, mutta parin kilsan päästä keskustasta löytyy jo huomattavasti parempia.
Kos on kuulemma kanssa nuorison suosima paikka joten epäilen että sieltäkin löytyy noita diskoja riittävästi.
Oltiin peliporukalla 2002 elokuussa Ayia navassa, ja nyt ollaan menossa uudestaan 27.7 ja ollaan kyl vaan viikko.
jos kaipaat jotain kuvioa ja muuta stuffia Emmi, ni mailaa suoraan...vaihdetaan kuulumisia :)
Kossilla oltiin 2001, paikka aivan heeeeelvetin kallis, niin kuin myös napakin, mut navassa on paralimni, sieltä paikalliset ostaa kaikkee.
[email protected]
Kos on ehdottomasti hyvä.Ibizalle suomalaiset matkanjärjestäjät ei tee matkaoja.Kosilla useat hyvät rannat ja vähän edullisempaa kuin aya napassa mutta ei kyproskaan ole huono vaihtoehto, matkat ehkä hiukan kalliimpia kosille mutta vähän halvempaa...KOsilla on kaikki