Miksei tää soi jo radioissa?

3470
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

noh varmaan sen takia että äijä ei osaa laulaa, aika pitkälle oli epävireisiä osuuksia laulajalla ja jos todella vois kuvailla laulajaa niin hmmh yön laulajan ja 8 vuotiaan kirkkokuoron laulajan sekotus.. eli vähän reeniä laulajalle niin sit ehkä soi. musiikki vaikuttu hyvältä muuten

Äänestä

Eli no joo ny kuuntelin tarkemmin ja voin sanoa että toimis ihan erilaisella laulajalla, laulaja on niin pirun epävarma että huh (keskustelun aloittaja on varmaan bändin jäsen).

Äänestä
  • Kuuntelin myös tätä Gantz bändin demoja ja aika ristiriitaisia tunteita se minussa herätti. Laulaja tarvitsee rutosti treeniä lisää mutta biisit on yllättävän hyviä ja valmiita rakenteeltaan ottaen huomioon, että nämä ovat vielä demoja.

    Jos joku levy-yhtiö ottaa ko. bändin talliinsa ja biisit väännetään kunnon studiossa ja laulua käsitellään ja/tai laulaja treenaa pirusti lisää tästä saisi hyvän kokonaisuuden.

    Onhan noita huonoja laulajia ollut maailman sivun Suomessa mutta hyvin ne on kansaan uponnut jos vain biisit on hyviä.

    Jatkakaa.... :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


yllättävää kirjoitti:

http://www.myspace.com/gantzband

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu