Rakkaus ja metsärahat

Jaakko Teppo on nero.
Kun on humisevaa, löytyy naisia, rakastavaisia.
4433
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sanotaan,että jos miehellä on kaksi paksua ei naisasioissa mitään ongelmaa,mutta yhdelläkin paksulla tulee toimeen

Äänestä

ennenkun se nero oli ees syntyny.

Äänestä

Kaverukset Kauko ja Kalle kiiruhtivat halkopinon taakse helpottumaan. Kalle uskoutui kaverille: "Tätä tappia minä saan kiittää sadasta hehtaarista."

Äänestä

niin kauan kuin metsästä puuta (rahaa)löytyy,rakkautta riittää!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


niin se on kirjoitti:

Jaakko Teppo on nero.
Kun on humisevaa, löytyy naisia, rakastavaisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu