jopas jotakin, näinhän näistä sitten tuleekin sinkkuja yhtäkiä.
vielä tosa viime vkolla seukkas palomies/järkkärin kanssa, joka muuten sattuu olemaan helin valmentaja, hänkin osaa potkia asiakkaita päähän, näin sivusta seuranneena.
vielä tosa viime vkolla seukkas palomies/järkkärin kanssa, joka muuten sattuu olemaan helin valmentaja, hänkin osaa potkia asiakkaita päähän, näin sivusta seuranneena.
Vastaukset 11
Vanhimmat
varma, ett seukkas? Etteivät vaan omien mielipiteittensä mukaan tapailleet... Voi olla pelkkää seksiä ja kaveruutta. Kyl muijatkin osaa sen.
niin olen kuullut omasta suusta , mut eihän se ihme vaik puhuiski paskaa, kuka sen kans yleensä voiskaan seukata.
olla sellanen sovittu juttu... Et Heli on sopinut kundin kans, ett ne voi tehdä mitä haluaa tän ajan ku Heli on talos. Ehkä ne kattoo sen jälkeen, kiinnostaako toinen viel?! Eli sinkkuhan Heli silloin olis.
niinpä niin en tarkoittanutkaan et naimisis olisivat, vaan että seukkas kyl kun sinne meni, ja kuulostaahan se paremmalta ,et sinkku, kun muka taloon pitäis saada säpinää, mut ei helist siihen ole, se osaa vaan potkia, eikä siel välttämättä siit tykätä.
Helin valmentaja ei ole potkinut asiakkaita päähän ja tiedät sen itsekkin!!
Kannattaa katsoa peiliin että oletko itsekkään niin haluttava!
Ja sitäpaitsi tollaset puheet on kateellisten panettelua!!
ja ne jotka ei tunne Heliä ei tiedä kuinka mukava ja ihana hän on!!!!!!
terveisin: asioista tietävät!!!
silmäni valehtelevat, kun canjonissa istuin ja näin kaiken. ja kuulin kun uhrin vaimo, tuli oriin ja sanoi kyseiselle pokelle ,että taksi kuski oli todennu tulevansa todistaa jutussa jos tarve vaatii. että näin. ja mielestäni kyse ei ollu haluttavuudesta, täs näkee teidän järjen juoksun.
kapakassa kuvattu tuo hakuvideo.Naisten wc:ssä
Tulee Helin tyyli hyvin selville siinä,mikä on
ajatusmaailma ja voi tota ärsyttävää lässyn
lässyn puhetyyliä...yök !
sellanen juttu että itse olin ulkona paikalla ja tiedän että asia ei ollut näin!eiköhän kannata lopettaa paskan jauhanta koska et asiasta näköjään mitään tiedä!!!!!get a life!
ei muuten tasan ole,tiedän että se on kuvattu orimattilan wanhan mestarin tupakkakopissa!!!!!buahhahahahahahaaah
tiedät että oli sama juttu, vai onkohan näitä enemmänkin, ja miksi olit ulkona paikalla jos siel ei mitään tapahtunut, tunnen erittäin hyvin nämä asiakkaat jotka olivat paikalla, ja potkitun asiakkaan vaimon.
Ihan sama kenet tunnet ja mitä tiedät ku paskaa puhut kuitenki.Hommaa itelles elämä ja osta tiimarista uus naama senkin lehtokurppa.