Kyseessä vanhempi auto joten takuun saaminen tai jatkuminen ei ole ratkaisevaa eikä mahdollistakaan enää.
On kuitenkin hyvin säilynyt yksilö jota tarkoitus käyttää vielä pitkään.Hintahaitari on ollut tarjouksissa huima mutta muuten ei taida olla toiveita kunnollisesta kotelosuojauksesta kuin viedä valvottuun käsittelyyn.
Laittakoon sinne sitten vaikka tervaa kunhan sitä on joka paikassa.Tuossa työssä kun tulee helposti kiusaus luistella näkymättömiltä osin.
Ei kiitos sitten tee-itse neuvoja.Olen paloitellut autoja,muutamia entisöinytkin,ja tiedän tarvittavan ruiskutuskaavion,rutiinia ja ammattilaitteet.
Näkyviltä osin alustan ruiskuttaa kuka tahansa mutta se on itsensä pettämistä.
SFS-valvottu/muu käsittely ?
Hintalaatu ?
1
448
Vastaukset
- Voi isäkissan
Sitä ruosteenestokäsittelyä kukaan valvo ellet itse stondaa siinä vieressä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t907326- 373877
- 453470
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402602- 2292566
- 402393
- 1292329
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292219Askanmäessä Huippu esitys
Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna202015- 451912