KUNTOSTUDIO

Kuulemma omistaja on vaihtunut studiolla... Saas nähdä mitä muutoksia salin toimintaan tulee lähiaikoina ja aletaanko huomioida näitä vanhoja jäseniä jotenkin, kun ei paljon ole mielestäni ollut suurta etua jäsenyydestä mutta kuuukausi maksu kyllä lähtee ajallaan tililtä=(
1367
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kannattaa varmaan vaihtaa salia ja mennä sinne missä vanhatkin jäsenet huomioidaan!Niiralankatu 25 kannattaa käydä katsomassa..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


viiviavellan kirjoitti:

Kuulemma omistaja on vaihtunut studiolla... Saas nähdä mitä muutoksia salin toimintaan tulee lähiaikoina ja aletaanko huomioida näitä vanhoja jäseniä jotenkin, kun ei paljon ole mielestäni ollut suurta etua jäsenyydestä mutta kuuukausi maksu kyllä lähtee ajallaan tililtä=(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu