siis karmeeta et nuoret ihmiset on tollases talossa missä vaa ollaa tekemättä just mitää... nehän kuivettuu ja tylsistyy. Kyllä tuol pitäis olla vähintään jotain juoksumattoja, stepperiä ja muutama muukin laite ja uima-allas ainaki. Voishan niistä sitte antaa niitä rangaistuksia ku mokailee. Olis meil katsojillaki jotain seurattavaa, toi käy hiton tylsäks meille siis. Että virikkeellisempi talo ensivuonna ehdottomasti, vai mitäs ootte muut mieltä?
todella karmeeta
tupupupulupu
4968
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
-ei mitään kuntosalia jaksas myöskään katella...
Kunnon räväkkiä persoonia taloon ja bileitä myös useammin kun nyt!!!???
Kyllä mulla ainakin alkaa yleinen vireystaso (niin henkinen kuin ruumiillinen) laskea, jos ei pääse ainakin pari kertaa viikossa lenkille/salille/pyöräilemään) pitkälle kävelylle... liikunnasta saa energiaa ja hyvän olon ja stressit tiehensä kun taas sitä ei jaksa touhuta ja innostua muistakaan asioista jos vaan on ja laiskottelee.
tehty vanhaan saunaan. Siellä on pelit ja vehkeet.
Siellä koneen ääressä vingu ja päivystä! Salilla muka, heh!! Kuule, possu: Ketä oikeasti kiinnostais nähdä meininkiä a´la Heikki ja Kaija???
Tämän ohjelmaformaatin tarkoituksena ON saada pinna kireäksi. Tällä ohjelmalla tutkitaan, miten ihmisen psyyke muuttuu suljetussa tilassa. Mieti sitä ;)