Häätöäänestykseen

Henri ja Satu.
3486
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Alko nyhrää puukolla ja ihan hiljaa. Mut toisaalta kyl toi heka on semmonen sälli että aina se on kaikesta kaiken tietävänsä ettei oo ihme et monet on suuttuneita

Äänestä
  • Ei Henrillä ole mitään pelättävää tuossa äänestyksessä Satua vastaan, onhan se vittumaista kun kaikkeen osallistuu täysillä ja sitten on porukka nimeää, minä en henkkana tekis viikkoon yhtään mitään.

    Äänestä

  • Henrillä kirjoitti:

    Ei Henrillä ole mitään pelättävää tuossa äänestyksessä Satua vastaan, onhan se vittumaista kun kaikkeen osallistuu täysillä ja sitten on porukka nimeää, minä en henkkana tekis viikkoon yhtään mitään.

    olla pelkoa.Mä kanssa Henkkana lopettaisin neuvomisen,vaikka joku tulis kysymää..tokasisin vaa,että ei täälä saa neuvoa;DJa vaikka Henkka ois ainoo joka tietäis ratkasun johonki pulmaa ja siitä ois kiinni viikkotehtävän onnistuminen,ni mä Henkkana vaa sanoisin,että sorry,täälä ei saa neuvoa..koittakaa ratksta keskenää ja naureskelisin vaa ja lähtisin vuoleskelemaa puuta ;DD

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


joutuivat kirjoitti:

Henri ja Satu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu