Lempäälän Kisa pieksi heti kärkeensä täysin altavastaajana olleen pässinaamaporukan takaisin itärajalle opettelemaan luistelua ja pelaamista.Yksi jopa talutettiin kentältä.Saivat tukevan oppitunnin mitä tuleman pitää.LEKI antoi varsin kovan myrskyvaroituksen.PUHDAS ja SELKEÄ 5-0 VOITTO!!!
Pässinaamoilla alkoi pitkä ja puuduttava kotimatka pirun pahalla bussilla kohti periferiaa,venäjän kuvetta....
Pässinaamoilla alkoi pitkä ja puuduttava kotimatka pirun pahalla bussilla kohti periferiaa,venäjän kuvetta....
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kosto elää kun tulevat Talvisaloon.
lörtsykän imeskelijät palaavat sille tasolle jolle kuuluvatkin eli jonnekkin divareitten loppupäähän.Aivan naurettavaa räpeltämistä koko sapkon esitys.Ei minkäänlaista ajatusta koko pelissä.pitkää päätyyn ja perään.5-0!!!!! kertoo kaiken oleellisen kuka on herra ja hidalgo.Pässipyllyt eivät kuulu mestis tasolle.senhän nyt kaikki näki.Nooh,kiva pisteautomaatti siitä kuitenkin saadaan.5-0!!!! Ja pyllypojat eivät päässeet hetkeksikään juonesta kiinni.Tuleva mestis voittaja L E K I vei sananmukaisesti pässinaamoja narusta!! TEURASTUS!
Tohtorisedän resepti ei ole vielä tehonnut.
liekeissä nyt? BUAHHAHHAAAAAA!!!! Hölömö.
Kyllä nyt Jussia ottaa pattiin hah hah!
Tuota se on koko kausi SaPKolla!
Turpiin tulee sieltä ja täältä.
Mielenkiintoista nähdä SaPKon maaliero keväällä
3-150 tai jotain sinne päin.....yhyyyyyyy!
Aivan avutonta neitikiekkoa oli påssien esitys.Siellä kanneltiin neitejä vaihtoon kun LEKIN pojat vähän antoi pikkutööttejä!LEKI 5-påssit 0000!
Venäjälle jollei jo kuulu?
SavoRULESin käytöstavoista! Juuri näin hän vastaa..."ime isääs" aivan teinipojun kieltä. Ilmeisesti SavoRULES on todellisuudessa reppana, jolla ei ole kavereita, ei muuten ihme, ja ulkomuotokin on niin ja näin..Luuseri se on!