Eilen

Eilen sinut taas pitkästä aikaa näin. En juuri uskaltanut silmiisi katsoa tai turhia puhua. Taisi jopa olla kuin haamu itsestäni...Sitä se teettää kun ihastuu. Leijonastakin sulkeutuu pelkkä lammas ;)
21044
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

käymään...Huomasin kyllä että katsot,mutta salaa.Jos katsoin sinua,käänsit pääsi..Olet ujo.Et lammas.Toivon että olet kohta täällä...

Äänestä
  • kaipaat. En usko että oma ihastukseni näitä sivuja lueskelee. Kunhan omia patoutumiani tänne purkailen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sinut taas kirjoitti:

Eilen sinut taas pitkästä aikaa näin. En juuri uskaltanut silmiisi katsoa tai turhia puhua. Taisi jopa olla kuin haamu itsestäni...Sitä se teettää kun ihastuu. Leijonastakin sulkeutuu pelkkä lammas ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu