Vauvauinti

Onko varkaudessa vauvauintia? Milloin? Klo? Kausimaksu vai kertamaksu? Muuta yleistä?

Miten varkauden uimahalli muuten avoinna?

Kiitos tiedoista!!!
8709
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Katso: www.varkaus.fi ja sieltä liikunta / uinti / uimahlli

Äänestä
  • Eipä tuolta löydy tarkempia tietoja vauvauinnista, sivu ei toimi!

    Äänestä

myöhästyit sillä paikat on jo varattu!

Äänestä
  • No kertokaa ees milloin se on että vois vauvan kaa mennä sen jälkeen omatoimisesti lämpimämpään ja testattuun veteen??

    Äänestä

ei edellisen viestin linkki toiminut. mutta googleta
sanoilla varkaus, vauvauinti niin löytyy tietoa vauvauinnista.

Äänestä

säkkijärven polkka

Äänestä

sinapit

Äänestä

Kommentoi aloitusta


äippä................. kirjoitti:

Onko varkaudessa vauvauintia? Milloin? Klo? Kausimaksu vai kertamaksu? Muuta yleistä?

Miten varkauden uimahalli muuten avoinna?

Kiitos tiedoista!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu