siis kyselisin saako työmarkkinatuki harjoittelun lopettaa ennen määrättyä päivää millä perusteilla?siis selkeämmin..aloitin vasta harjoittelun ja ajattelin että menen opiskelemaan vasta ensi syksynä,mutta nyt syksyn haussa onkin minua kiinnostava vaitoehto ja haluaisin keskittyä lukemaan pääsykokeisiin...joten saanko lopettaa harjoittelun tämän vuoksi?
työmarkkinatuesta..
lopettaminen
1
414
Vastaukset
- LOOOOOOOOOO2OOOOOL
No eihän se käy koska se on paskaa a a a a a a a a a a a a
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614378KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1493165Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482482Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?502407- 982065
- 241883
- 301616
- 231612
- 1541451
- 341253