Timoko muka seksikäs??

Täällä palstoilla koko ajan kirjoitetaan, kuinka Timo on muka seksikäs. Tokihan mielipiteitä ulkonäköjen suhteen on erilaisia, kuten itse en pidä kulmakarvarajotteisista lyhyistä metroseksuaaleista. Itse kuitenkin lasken seksikkyyteen myös persoonallisuuden. En itse näe mitään seksikästä miehessä, joka kohtelee naisia kuin roskaa.
6709
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Olen ihan samaa mieltä.
En näe tossa miehessä mitään seksikästä tai komeaa.
Kohtelee naisia ihan miten sattuu....
ärsyttää, miten täää Timo luulee itsestään aikalailla liikoja.

Äänestä

Olette vain kateellisia, kun Satu pääsi tuon pöksyihin...

Äänestä
  • Ton kaltaiset miehet ei kiinnosta mua ainakaan pätkääkään. Pitää olla Mies, eikä tollanen naismainen metroseksuaali. Mielipide kullakin..

    Äänestä

Aika hyvin näkyy tosielämässäkin Timon kaltaiset ja näköiset miehet saavan naisilta.

Äänestä

että olen ainoa joka ei pidä noista metroseksuaaleista..

Äänestä

mutta ei tosiaan parisuhdemielessä seksikäs, sehän on horo.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyi hitto! kirjoitti:

Täällä palstoilla koko ajan kirjoitetaan, kuinka Timo on muka seksikäs. Tokihan mielipiteitä ulkonäköjen suhteen on erilaisia, kuten itse en pidä kulmakarvarajotteisista lyhyistä metroseksuaaleista. Itse kuitenkin lasken seksikkyyteen myös persoonallisuuden. En itse näe mitään seksikästä miehessä, joka kohtelee naisia kuin roskaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu