Antakaas talotoimittajien osotteita...

Kun ei hakukoneilla jaksa pelleillä.
41140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • Jotenkin tuntuu ettei suurista talotoimittajista ole kuin pahaa sanottavaa kaikilla. Tarttis pienempiä valmistajia. Ja vaikka ihan paikallaan rakentajien yhteyksiä. Vai onko niin että "pieniä" ei enää ole? Onko suurimmat talopakettiratkaisut hävittäneet kaikki yksityiset urakoitsijat?

    Äänestä

  • Masa kirjoitti:

    Jotenkin tuntuu ettei suurista talotoimittajista ole kuin pahaa sanottavaa kaikilla. Tarttis pienempiä valmistajia. Ja vaikka ihan paikallaan rakentajien yhteyksiä. Vai onko niin että "pieniä" ei enää ole? Onko suurimmat talopakettiratkaisut hävittäneet kaikki yksityiset urakoitsijat?

    On aika pieni platform-toimittaja. Paikallinen, rakentaa Pirkkalaan ja kohtuullisen matkan päähän (esim. meille Toijalaan). Et tosin maininnut, minnepäin olet aikeissa rakentaa...

    Äänestä

just tollasta ettimistä vartenhan ne on olemassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Masa kirjoitti:

Kun ei hakukoneilla jaksa pelleillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu