Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

orjat / panomiehet

Mistä johtuu miesten lisääntynyt halu alistua ja olla lahnoja sängyssä?? Nainen joutuu hoitaa panemisenkin! Ei voi kuin ihmetellä kun viime vuosina on tavannu enimmäkseen sellasia tapauksia. Eikö aitoja kunnon panomiehiä (ei yhden yön seikkailijoita) ole enää olemassa? Jos on niin sit on varattuja.

Missä vapaat 30-40v miehet jotka osaavat ja haluavat käyttää munaansa siihen mihin se on tarkoitettu?
3992
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ottamaan omasi. Olen "haluamasi", usko tai älä.

Äänestä

No kun nykypolven nuoret miehet haluaa vaan heti mulle kaikki tänne. Naisenkin pitää vaan tyydyttää miestä. Itse pidän kunnia-asiana että panen vaimolle vähintään pari orkkua ensin. Sitten hän jo pyytääkin tulla päälle. Ja voi sitä ihanuutta kun hän ohjaa kalun sisäänsä ja alkaa pyörittämään alavatsaansa ja hieroo kutinan jokaisesta pillun sopukasta oman mielensä mukaan. Silloin on kiva maata selällään ja katsella naisen nautintoa.

Äänestä

yleensä mies joutuu koti orjaksi sen jälkeen kun sanoo aamenen kirkossa.nainen otaa yli oteen miehestään sen jälkeen jos mies ei ole tehnyt sellaisia papereita ettei vaimo saa mitään jos eroaa hänestä.vaimon on helppo kiristää miehensä kotiorjaksi koska yleensä mies menetää paljon omaisuutta erossa.siksi minäkin suostuin vaimoni orjaksi koska en halunnut menetää omaisuuttani vaimolleni.eikä tarvitse ajatella mitä seuraavaksi tekee kun vaimo antaa päivän työt ennen töihin menoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Neito30v kirjoitti:

Mistä johtuu miesten lisääntynyt halu alistua ja olla lahnoja sängyssä?? Nainen joutuu hoitaa panemisenkin! Ei voi kuin ihmetellä kun viime vuosina on tavannu enimmäkseen sellasia tapauksia. Eikö aitoja kunnon panomiehiä (ei yhden yön seikkailijoita) ole enää olemassa? Jos on niin sit on varattuja.

Missä vapaat 30-40v miehet jotka osaavat ja haluavat käyttää munaansa siihen mihin se on tarkoitettu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu