ymmärrän kyllä miksi. Pitäisi perustaa ihan oma palsta "huollot".
keskustelu huollosta on arka aihe täällä
drippi
6318
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ja sellaisille dorkille mielisairaala palsta, jotka suomi juntit väittävät kiven kovaa, että BMW ei ole automerkki.
Täytyy olla tärähtänyt ääliö, joka väittää että BMW ei ole automerkki.
ne rehelliset taskuvarkaat, puolet bemarin kokoonpano liukuhihnalinjasta menee näitten rehellisesten taskuun. Toiseksi ovat varmasti motivoituneita tyyppejä.
Bemareita tehdään edeleenkin saksassa autotehtaissa, mene sinä vaikka Jugoslaviaa sekoilemaan, ei kuulu minulle, lopeta roskapostin lähettämien tähän keskustelupalstalle puupää.
kokoavat niitä pöhkö, etkö tienyt. Näitä rehellisiä maahanmuuttajia on tuolta alueelta tullut vajaa miljoona, eikä niillä ole muuta työtä ole voitu tarjota, kun bwm:n kokoonpanolinjassa. Valkoinen ja sivistynyt ihminenhän ei tuohon hommaan mene.
Onko joka viides huolto ilmainen? Vähän niinku käyn tossa lähibaarissa kepapilla, niin siellä on joka viides kepapi ilmanen. PoksPoksilla pitäisi näinollen joka viides huolto olla ilmanen. Olis nääs reilu peli.
mikkisofta voisi kehitellä ns. oman plussakortin, mitä enemmän huoltoa ko. laitteelle, sitä enemmän saa bonuksia. Tietyllä bonusmäärällä voisi sitten saada esim. hesestä ilmaisen limpan ja juustohampurilaisen.