kertoisko joku...

Onnistuuko w201:ssa (MB 190E vm.-91) kaukovalojen merkkivalon polttimon vaihto alakautta vai pitääkö mittaristo irroittaa? Kiitti tiedosta etukäteen!
2348
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
  • Mersu on tehty korjattavaksi, sen olen huomannut.
    Oikeesti kaikki "hajoavat osat" lähtevät helposti irti.

    Tällä palstalla noi "tee se itse, mutta en tajua" ihmiset ovat suunapäänä.
    NEUVO, vie veholle, niin laskuttavat tunnin. (Kysy etukäteen paljon menee aikaa).

    Oikeesti, Mersun suunnittelijat on ottaneet huomioon osien vaihdon.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei turhaa työtä kirjoitti:

Onnistuuko w201:ssa (MB 190E vm.-91) kaukovalojen merkkivalon polttimon vaihto alakautta vai pitääkö mittaristo irroittaa? Kiitti tiedosta etukäteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu