Tahtoisitko

minut Jonna? Eräs vaan sinuun ihastunut mies täällä, onko sen välii missä.
61053
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Päivällä kyllä järjestyisi.
Sopiiko?

Äänestä
  • kun vaan tietää minkä päivän päivällä.

    Äänestä

  • mainiosti kirjoitti:

    kun vaan tietää minkä päivän päivällä.

    "Odotin turhaan maanantain
    olin laittanut kolme tuntia hiuksiain
    ja tänään siihen selityksen hienon sain
    elämä alkaa kun saapuu perjantai"

    Äänestä

  • Koo- kirjoitti:

    "Odotin turhaan maanantain
    olin laittanut kolme tuntia hiuksiain
    ja tänään siihen selityksen hienon sain
    elämä alkaa kun saapuu perjantai"

    kyllä huomisen päivä, mutta jos on parempi perjantai päivä, niin sitten perjantai päivällä.Minä ainakin aion mennä erääseen paikkaan katsomaan olisiko se minun Jonna siellä.

    Äänestä

enkä uskalla, koska en tiedä mihin se johtaa..

Äänestä
  • että olen myös hitaasti lämpeävä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tavata kirjoitti:

minut Jonna? Eräs vaan sinuun ihastunut mies täällä, onko sen välii missä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu