asuu sisälläni kokoajan kun en sinua näe. Tiedät, että olet mielessäni. Muistan iloiset kasvosi, "pilkettä silmäkulmassa" olevat silmäsi, lumoavat kätesi jotka kietoutuivat ympärilleni nukkuessamme ja kaikki tunteet.
Anteeksi pyysin toukokuista käytöstäni kun tunteeni saivat minut silloin sekaisin, tein tyhmästi.
En tiedä milloin nähdään, mutta unohda en sinua hetkeksikään sillä rakastan sinua.
Anteeksi pyysin toukokuista käytöstäni kun tunteeni saivat minut silloin sekaisin, tein tyhmästi.
En tiedä milloin nähdään, mutta unohda en sinua hetkeksikään sillä rakastan sinua.
Vastaukset 11
Vanhimmat
kuinka paljon minä sinua rakastan. Aivan helvetin paljon. Toivon enemmän kuin mitään että tiedät sen.
minulle suoraan.
Millä kirjaimella rakkaasi nimi alkaa ?
puhua asioista rauhassa kahden kesken. Ehkä sen sanoisinkin, jos tulisi. Ikävöin sinua koko ajan ja haluan lähellesi niin henkisesti kuin fyysisestikin. En voi sanoa rakkaani kirjainta, se paljastaisi jo liikaa... Mutta luota ja usko sinä tunteisiisi, niin teen minäkin. Meille mikään ei ole mahdotonta.
puhua asioista kahden kesken, syyn tietää asianomainen. Ei kirjaimen sanominen mitään paljasta, se kirjain on monella.
Minä tiedän tunteeni, mutta mitenhän on sinun kohdallasi...
Ensi viikko onkin melkoinen ja sen jälkeen jotain tapahtuu tai ei.
Kenelle tämä viesti on? Minkä nimiselle naiselle? Olisipa minulle. Tuskinpa. Ihmeitä voi tapahtua joskus. Ei ole ketään sytyttänyt toukokuun jälkeen, niin voimakkaat tunteet tosiaan jostain kumman syystä syntyi. Hölmöä touhua lukea näitä sivuja. Luenpa kuitenkin.
M:lle siis miehelle naiselta.
kirjoitetaan väärin, siis kun tuolla ylhäällä lukee :kirjoittanut :...., siihenhän kuuluu laittaa silloin kirjottajan nimimerkki, eikä se jolle kirjoitus on tarkoitettu.
Montakohan tuhatta väärinymmärrystä olisi jäänyt tapahtumatta.
Voisitko kertoa, missä päin miehesi asustelee ?
melkoisen lähellä asuu.
Kuka niin kiinnostunut olisi,että tahtoisi tietää.
Missä itse asut, kerropa se ja oletko mies vai nainen ?
malespoo
liian kaukana, et lähellä alkuunkaan.
Kyl mie sit rakkauvestain riuvun eelleen ja ikävääni poden.
Hallaamaan tahon vaik het ja katteleen rakastain silimiin. :)