kolmipyörä rattaat

oisko kellään omakohtaista kokemusta noista kolmipyöräisistä vaunuista??ois tarkotus ostaa kaksostenrattaat ja ois kiva saada tietoa kolmipyöräsistä että kippaako ne esim herkästi jos lapset on eri painoisia,mulla toinen 2vee ja toinen syntyy talvella!
1407
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

olen hankkimassa kaksostenrattaita, laskettuaika on tammikuussa, ja isoveli on silloin n.1v 9kk...

itse olisin halunnut peräkkäiset, kun asutaan kerrostalossa, ja jätän rattaat käytävään.

mutta löysin kivat vierekkäin istuttavat x-advanture twinco! sitä ei kyllä myydä suomessa, mutta olen nähnyt niitä ulkoillessa tosi paljon, ja mukavalta näyttävät :)

ennen ne olivat 3-pyöräiset, ja olen lukenut netistä, että keikkasivat helposti (?)
nykyään ne ovat 4-pyöräiset. kannattaa tutustua!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ansku-80- kirjoitti:

oisko kellään omakohtaista kokemusta noista kolmipyöräisistä vaunuista??ois tarkotus ostaa kaksostenrattaat ja ois kiva saada tietoa kolmipyöräsistä että kippaako ne esim herkästi jos lapset on eri painoisia,mulla toinen 2vee ja toinen syntyy talvella!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu