Olen nainen... Montako sormea saatte mahtumaan ilman lämmittelyä tai lämmittelyn jälkeen? Entä miten syvälle?
Oon miettiny, että oonko tiukka.
Minkä kokoisia pimpsoja teillä on
21
6238
Vastaukset
- tiedonkerääjä
Jos naisella ei mahdu kulli kovin syvälle, niin sehän tietää vähentynyttä nautintoa miehelle? Miehet kokemuksia?
- Pohdintoja12
Meillä on naisen kanssa niin että jossain asennossa ottaa pohjaan.
Olen joskus koittanut työntyä syvemmälle mutta muna tuntuu vääntyvän.
Kulli 18 cm
Asennot ja pitkät suutelut muuttavat tilannetta.
Kuulemma ainoastaan huono jos kohdun kaulaan osuu.
Kunnon lihakset alapäässä antaa mukavan lisän jos nainen on muutenkin haluttava.
- Lisse.
1,5 litran kokispullo kevyesti pimpsaani!
Niin jotta ei kannat pienimulkkuisten tulla ees yrittään...- ijojlk
ja viela kehut silla senkin lorttopillu...
- hermanni
Eihän noin väljä pillu varmaan ole edes norsulla.. voi olla et tavan kulli ei tunnu missään tuollaisessa luolassa.
- varo vaan
Varo vaan kun työnnät 1.5 kokiksen pimpsaasi ettei se käänny pimpsassasi poikittain saattaa olla että poikittain kääntyneen pullon pois saanti pimpsatasi on hyvin vaikeaa,tuskin tulee itsestään ilman apua pois.
- KUINKAS PÄIN
kUMMINKA PÄIN PITKITTÄIN VAI POIKITTAIN OLET KOKEILLUT JOS MAHTUU POIKITTAIN NIIN KYLLÄ SITTEN JO MELKOINEN RÖÖRI PILLUSI ONKIN.
- tiukkanainen
Kylmiltään pikkusormikin tuntuu mutta menee sinne helposti suurikin tatti kun vähän kostuu. Onhan sieltä tullut lapsen pääkin, joten kyllä sinne mahtuu varmasti paksuudeltaan millainen kalu tahansa mitä maailmasta löytyy. Lisäksi paikka venyy joten kyllä sinne menee pussirajaa myöden vaikka 22-23 cm:n elin kokemuksen tiedolla. Tuleehan pituudessa se raja vastaan mutta veikkaan että joku vajaa 25 tai isompi ei mene enää kokonaan.
Eikä kyseessä ole mikään väljä vaan normi pimppi.- yughkjk
tiukkanainen, heh kaikkea paskaa sita saa lukea, tuollainenhan on loysimmasta paasta mita pallolta loytyy.
- varmasti normi pimpsa
Itse olen miettinyt omaa kokoani. Olen pienikokoinen treenattu neito. Kyllä sinne kaksi sormea menee jos varovasti kokeilee. Jokainen on varmasti erilainen sieltä. Itse olen treenannut kuulilla tiukkuutta ja se todella on tehnyt tulosta. Ne kaksi sormea meinaa "kuristua" jos alkaa supistelemaan lihaksia sieltä samalla.
Ainakin mies nauttii seksistä ja itsekin. Pituudeltani olen varmasti aika pieni. Tuntuu että mela ottaa pohjaan kipeästi asennossa kun asennossa ja (18cm)kokoa on miehellä. Suuremman nautinnon saan lyhemmällä vehkeellä kun uskaltaa kunnolla pyytää menemään.....mulla ei mee edes 2 sormea ja oon normaalikokoinen 50v nainen 163cm,ja pituudeltaan menee korkeintaan 17cm ei enempää!
On hiukka ahtaat mitat,joten piti synnyttää sektiollakin.Yks sormikin puristaa jo kivasti,kun saa glittaorkun.- viiskymppisellä?
tituliini-hki kirjoitti:
..mulla ei mee edes 2 sormea ja oon normaalikokoinen 50v nainen 163cm,ja pituudeltaan menee korkeintaan 17cm ei enempää!
On hiukka ahtaat mitat,joten piti synnyttää sektiollakin.Yks sormikin puristaa jo kivasti,kun saa glittaorkun.pimpsaan ku kaks sormea? ku keskiverto kullikin on viiden keskisormen paksunen. Onko sun miehes kulli sitte kahen sormen paksunen littana lätyskä? aika kauheeta. todella surullista läppää täällä heitetään.
viiskymppisellä? kirjoitti:
pimpsaan ku kaks sormea? ku keskiverto kullikin on viiden keskisormen paksunen. Onko sun miehes kulli sitte kahen sormen paksunen littana lätyskä? aika kauheeta. todella surullista läppää täällä heitetään.
Kyllä 5 sormen paksunen on jo aika jättikokoinen...ainakin mulle!En haluiskaan sellaista itteeni survottavan!
...en yleensä puhu pötyä...mut eihän kaikkien rakenne ole sama..samahan se on miehissäkin...kokoja on erilaisia heilläkin!
,,,tärkeempää toimivuus ja tunteet,nautinto...aina olen yleensä nauttinut!..et se on tärkeintä!nauttikaa kukin omanlaisellanne!- Älä kuule intoile
tituliini-hki kirjoitti:
..mulla ei mee edes 2 sormea ja oon normaalikokoinen 50v nainen 163cm,ja pituudeltaan menee korkeintaan 17cm ei enempää!
On hiukka ahtaat mitat,joten piti synnyttää sektiollakin.Yks sormikin puristaa jo kivasti,kun saa glittaorkun.Kuules vanha römpsä. Ei se sectiosynnytys kiinni ole sun pillun koosta ollut vaan lantion luiden ahtaudesta torvi. Kyllä kätilö tietää miten homma on!
- hyvä tilavuus
niin mahtuu isolla työnteleen
- ihöokäöll
Minulla menee varmasti lämmittelemättä tiukasti survoen 2 sormea ja jos puristelen lihaksilla sormien verenkierto lakkaa :)
Syvyys n.8cm.
Kiihottuneena sitten eri peli.
Menee ainakin ukon tavis 15/4cm ja se on just hyvä..Tosin isompikin varmasti menisi ja joskus siitä haaveillutkin :)
Lantinpohjalihasten tekemisen lopetin,koska se tuntui löysentävän(??)pimperoa.
Pimpero pysyy sopivan tiukkana myös urheilun ansioista.
Olen synnyttänyt.- :) :)
"ukon tavis 15/4cm "
Tuo EI ole mikään tavis, vaan TODELLA pieni! Keskikoko on luokkaa 25/7cm, ihan vaan tiedoksi vaikka miehesi muuta väittääkin. - uhgiuhih
:) :) kirjoitti:
"ukon tavis 15/4cm "
Tuo EI ole mikään tavis, vaan TODELLA pieni! Keskikoko on luokkaa 25/7cm, ihan vaan tiedoksi vaikka miehesi muuta väittääkin.Se on taviskoko toi 15-18cm ja paksuus n.3-5cm(kuinka ympärys sit mitataankaan.Mitattu reunasta reunaan)
On turha lässyttää muuta.
On sen verta kokemusta ja harvoin törmännyt mihkään 20cm ja yli.
- n...23
Kuiviltaan menee kaks sormee...tai omat pienet sormet, taas mieheni kaks sormee ei kyl menis survomatta ilman lämmittelyy. Ja pystyn puristamaan yhtä sormee, mut en mikään ruuvipenkki oo kuitenkaan. Mutta kiihottuessa paikat tuntuu laajenevan joskus aika paljonkin, ja kostun vielä tosi märäksi niin sisään kyl menis vaikka minkälainen kulli. Oon joskus ollu isokaluistenkin kans ilman ongelmia. Eli ainakaan mun kohdalla kuivana tiukka pillu ei ikävä kyllä lupaa tiukkaa yhdyntätuntumaa. Se ehkä johtuu enemmän siitä kun oon niin liukas ettei oo juuri kitkaa. Vaan eipä tuo oo meillä seksin ihanuutta haitannut.
Syvyydestä en osaa sanoo, perussyvä tuo kai on. Miehelläni normikokoinen, ehkä vähän isohko menee pohjaan. - 2 aika helposti
vaikka kuiviltaan, miehen 2 ei ilman kostuttelua.
- Maija-Liisa stadista
HK:n lenkki pilluun!
Laitan sen päälle kortsun ja onpa ihanaa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?
Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,694977Puoluebarometri: Marinin hallituksella 7 parasta mittaustulosta
Orpon hallitusta pitää huonona 2/3 kansalaisista, joka on aika hyvin linjassa hallituspuolueiden yhteenlasketun kannatuk343768Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa
Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699243369- 812367
- 241899
Tekeekö hän
Tekeekö hän sinut h*lluksi ja millä tavalla? Uusi yritys, kun edellinen aloitus poistettiin.271581Laine voitti oikeudessa
Onnea Savonlinna! Laine voitti oikeudessa kuten arvelinkin ja lieköhän palaa valtaisuimelleen?401532Grahn-laasonen taas todisti millaista porukkaa
kokoomusloiset ovat...työttömät jäävät kuulemma kotiin nukkumaan kun naapuri lähtee töihin...eikös taannoin kokoomuslois3331499Puistotyöntekijät
Miksi ei siivoojia näy. Näin hyvät ilmat. Voisi kerätä roskat. Onko rahat loppu. 🤔🤔🤔141463Onko kaivatullasi iso ego? Entä sinulla?
Vaikuttaako jommankumman ego jotenkin siihen, että ette voi lähentyä?331330