Autom. vai manuaali

Markkinoille on tullut paljon 04 maximoita.
ajattelin vaihtaa vanhan manuaalisen -96 uudempaan.
manuaalivaihteisia on tarjolla enemmän.
Onko mielestäsi vaihteistolla ko. merkissä suurta väliä eli voinko huoletta ostaa manuaalin.
2520
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

enemmän manuaaliin

Äänestä
  • toimii luotettavasti. Automaatissa tietysti pitää huollot olla tehtynä (60000 välein öljynvaihto).

    Manuaali ripeämpi ja pihimpi maantieajossa, automaatti taas mukava kaupungissa. Hyviä kumpikin!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Maximaan kirjoitti:

Markkinoille on tullut paljon 04 maximoita.
ajattelin vaihtaa vanhan manuaalisen -96 uudempaan.
manuaalivaihteisia on tarjolla enemmän.
Onko mielestäsi vaihteistolla ko. merkissä suurta väliä eli voinko huoletta ostaa manuaalin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu