Olen

sinuun nainen. En tiedä nimeäsi, mutta parina viime kertana kun olen nähnyt sinut työpaikallasi, olen huomannut kuinka ihastuttavan kaunis sinä olet. Ehkä huomasitkin vähän pidemmän katseeni. :)
31507
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mikäs tämä työpaikka sattuu olemaan?

Äänestä
  • Ei voi vähempää kiiinnostaa Jihaaaa.

    Äänestä

kelleköhän tämä oli tarkoitettu, työpaikallani olen törmännyt miellyttävän oloiseen tummaan nuoreen mieheen, johon olisi mukava tutustua paremmin;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihastunut... kirjoitti:

sinuun nainen. En tiedä nimeäsi, mutta parina viime kertana kun olen nähnyt sinut työpaikallasi, olen huomannut kuinka ihastuttavan kaunis sinä olet. Ehkä huomasitkin vähän pidemmän katseeni. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu