Vaihdevuodet voi alkaa 28-vuotiaallakin

'Vaihdevuodet voi alkaa 28-vuotiaallakin' sanoi Henri juuri Piialle. Just korjasi jotain tarinaa että 'Ei ihan menny silleen...' Nautitteko te tuosta. 5 minuutin välein tulee I am superior you are inferior kuittia johonkin suuntaan. 'Niinpä .... Niiiiiiiiinpäää.....'
1431
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kyllä Henri tietää naistenvaivoista/kin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Henri Piialle kirjoitti:

'Vaihdevuodet voi alkaa 28-vuotiaallakin' sanoi Henri juuri Piialle. Just korjasi jotain tarinaa että 'Ei ihan menny silleen...' Nautitteko te tuosta. 5 minuutin välein tulee I am superior you are inferior kuittia johonkin suuntaan. 'Niinpä .... Niiiiiiiiinpäää.....'

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu