Ravintoloiden narikoissa tienaa helvetisti kun pistää suurimman osan rahoista taskuun kuten tapahtuu. Haluan narikkaa töihin, palkkaakaan ei sitten tarvitse maksaa sillä siinä tienaa sen verta että toimeen tulee ja huom ! Verotonta tuloa.
Narikkaan töihin.
työhullutar
3
1539
Vastaukset
- toimintaa kerran
Maksoin narikan 5€ setelillä ja iso punttiäijä antoi vaihtorahat. Tarkastin paljonko sain takaisin ja kappas euro puuttui. Siitä tokaisin miehelle ja hän kaivoi puuttuvan euron taskustaan takaisin minulle. Säälittävää.
- Todella tympääntynyt
Minulta jäi kerran myös puuttumaan rahaa mutta paikka oli citymarket ja kassana langanlaiha mummeli. Harmittaa vieläkin!!!!!!
- Vesa Sammio
Mullekki kävi kerran silleen. Se on ihan kauheeta ja oon edelleen katkera 20 vuoden jälkeen tapahtumasta!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2832292Saana airola ja. muusikko spekulaatiota
Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki131968Mistä löytää kadonnut motivaatio?
Mikä neuvoksi, kun oikein mikään ei enää jaksa huvittaa eli ei ole motivaatiota tehdä mitään? Joka päivä ajattelen, että1321900- 1561422
Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen
Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?1381247- 85866
Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...
Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä187839- 174826
Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri
Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala443756- 52602