Sinä nainen kuitenkin kaipaat minua. Vaikka et sitä ääneen sano, sinusta huomaa sen....
Minä taidan
Tietää kuinka
273055
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 27
Vanhimmat
näkyy ;), mutta kaipaatko sinä myös?
Ja luulisin sinun sen tietävän?
enhän minä voi tietää oletko sinä se mies, kuka epäilee näkevänsä kaipauksen silmistäni, enhän minä voi tietää oletko sinä se mies ja että muka kaipaat minua..enhän minä tunne sinua, enhän minä tiedä kuka sinä olet, olet yksi täällä näistä tuhansista kirjoittelevista..en jaksa arvuutella ja toivoa elätellä enempää, että se olisi sinä eli hän, koska kuitenkaan se et ole sinä etkä hän
elämääsi. Se on varmaan paljon mielenkiintoisempi niin.
Sinä kuitenkin toivoisit? Mielenkiintoisempi se ei kyllä ole..
Erehdyinkö taas, "henno sanoa" vei paikan? Et kai pyytänyt mua kävelylle syksyiseen, kauniiseen luontoon? Uskoin, kaipaat rohkaisua. Huomaathan, kuinka vaikeaa tämä on!!! Onko sillä siis merkitystä, kun et huomaa viestejä??? Enkö laittanut sulle yhteystietoja, vai oletko hän, vai hänen ystävänsä??? Miksi et ota yhteyttä suoraan, olen ollut samanlaisessa tilanteessa ja se on helpottanut, kun on saanut puhua suoraan!!! "j*r***"
Sinua tuosta nimimerkistä"j*r***" Enkä ole pyytänyt kävelylle..
Oiekin olet nähnyt,kaipaus sinuun on tallella.Ihana tietää,että viimeinkin myös sinä sen tajusit.
Katse kertoo enemmän kuin tuhat sanaa, Niitä sanoja ei kyllä ole vielä yhtäkään:(.. Odotan vain sitä ensimmäistä!
odotan,että katseet vaihtuu pitkiksi halauksiksi ja suudelmiksi.Ne kertovat enemmän,kuin mikään muu.
Jos se seuraavaks tapahtuis.. Kuinkahan tän miehen kävis jos halaisin ja suutelisin sua. Vois jäädä yritykseksi, heh olis siinä jollakin sivullisella katteltavaa;).
ei olisi sivullisia näkemässä,pitäisin huolen siitä.
Ihan kahdestaan haluan sinun kanssa olla.
Kahdestaan minäkin haluan olla. Kun se vaan on ollu vaikeaa toteuttaa, olla kahdestaan! Mutta jos otat ens kerralla hihasta kii ja vedät mut syrjempään, minä taatusti lupaan hoitaa jatkon;)...
...on tehnyt joskus mieleni sinuun tarttuakkin,kun olet ollut hollilla ;)
Jos saan sulta rohkaisua katseiden ja hymyn muodossa,niin saatanpa yllättää sut ja itsenikin :D
Ens kerralla. Mutta olet saanut kyllä katseeni ja hymyni, Eikä kyllä ole vielä toiminut:(.. Mikäs sua oikein on jarrutellut?
olen huomannut hymysi ja katseesi ja on ollut lähellä,etten ole sanonut sulle *moi*.Hymyilemään olen jäänyt aina,kun olen sut nähnyt :D
Pitänee jäädä seisoskelemaan seuraavan kerran johonkin.Sitten tulet siihen vierelleni ja aletaan jutella.
Toimitaan! Olet kyllä sanonutkin sen *moi* Jo pariinkin kertaan.. Yhtä hymyä olen itsekkin kun sut nään:::) Voidaanhan me sit ensin jutella...;)... Mutta jotakin puuttuu?
pari kertaa moi.. totta :) et sinä kylläkään aina ole hymyillyt :(
jotain puuttuu...voi ei.Tais tulla huti ;)
Ei nyt raksuta,eli?
Aina jaksanut hymyillä, totta. Kun mikään ei oo niin varmaa.. Olispa niin jaksais hymyilläkkin:)..Huokaa.
Tekstin jatkoa tarkoitin...
seuraavaan kertaan,joka toivottavasti pian.
Aion hihastasi nykäistä,älä sitten säikähdä ;)
Kunhan nykäset sillain että huomaan, älä kuitenkaan koko hihaa vie;)..
En jää roikkumaan kuitenkaan,jos uskot kerta nykäisystä.
Usko! Odotan sitten koska nykäset?
olet vain tarpeeksi lähellä,en kehtaa ryntäillä ;)
Menen nyt,hyvät illan jatkot sinulle.Nähdään ;)
Sinun ei tarvi sit ryntäillä joo! Nähdään:)