tota,tapasin yhen pojan netin kautta...se on singaporesta ja me ollaan aika läheisiä..ollaan puhuttu skypessä ja webcameroitu...mut haluisin tietää onko meiän ''suhteella'' minkäänlaista tulevaisuutta vai pitäskö nyt vaan pysyä ystävinä? =/
Voisko joku ennustaa?
BlackPanda
2141
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
ihan oikeesti...ihan ku jakomäessä asuis!
Tulevaisuutesi rakennat sinä itse.
Pidät yhteyttä ja opit tuntemaan häntä paremmin. Jos molemmat pysytte yhteydessä toisiinne parikin vuotta, niin sitten voitte jo todeta, että olette ystäviä ettekä vain satunnaisia chattijuttelijoita.
Sitten sinä opiskelet ja mahdollistat itsellesi hyvän talouden ja matkustamisen, että voitte kenties vuosien saatossa myös tavata. Siinä kohdassa varmasti tiedät jo, onko teidän suhteellanne tulevaisuus...jos ei ole, niin joka tapauksessa olet tehnyt hyviä päätöksiä tulevaisuutesi suhteen.