Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miksi liiottelette panikertojenne määrän?

Kyllä kerta viikossa on ihan hyvä suoritus jos puhutaan seksistä eikä pikaisista pallejen tyhjennyksistä. Nyt puhun siis seksistä parisuhteessa kun yhteiseloa takana päälle 5 vuotta.
5491
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Harrastamme puolisoni kanssa seksiä 3-4 kertaa viikossa,enkä liioittele yhtään! Asia kun on niin,että toiset ovat seksuaalisesti vireämpiä kuin toiset.Mutta jos olette kumppanisi kanssa sitä mieltä,että 1 kerta viikossa on ok. ja molemmat tyytyväisiä,niin sehän hyvä asia, mutta ei kannata kyseenalaistaa toisten seksin määrää,jos itsellä se on vähäisempää.

Äänestä
  • Suorittakaa te vain sängyssä vaikka 10 kertaa viikossa, mutta ette te 52 viikossa joka vuosi nai ja edes näe toisianne.

    Äänestä

  • seliseli vittu!! kirjoitti:

    Suorittakaa te vain sängyssä vaikka 10 kertaa viikossa, mutta ette te 52 viikossa joka vuosi nai ja edes näe toisianne.

    olla huono seksielämä ja olet itsekin sen huomannut,kun täällä raivoot muille. Kannattas varmaan tehdä asialle jotain!

    Äänestä

  • mä vaan kirjoitti:

    olla huono seksielämä ja olet itsekin sen huomannut,kun täällä raivoot muille. Kannattas varmaan tehdä asialle jotain!

    vaan niin hyvä että voin olla rehelinen muille ja itselleni. Miten oon raivonnu? Tekeekö totuus kipeää?

    Äänestä

  • seliseli vi... kirjoitti:

    vaan niin hyvä että voin olla rehelinen muille ja itselleni. Miten oon raivonnu? Tekeekö totuus kipeää?

    vaan mun totuus tekee hyvää. Jos muistat edellisen tekstis niin olihan siin tollast kiukutteluu..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


panokone vain kirjoitti:

Kyllä kerta viikossa on ihan hyvä suoritus jos puhutaan seksistä eikä pikaisista pallejen tyhjennyksistä. Nyt puhun siis seksistä parisuhteessa kun yhteiseloa takana päälle 5 vuotta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu