teiniraskaushack vuodenajat -lisäosaan

otsikko kertoo kaiken.
hakua yritin, mutta linkissä jossa tämän hackin väitettiin olevan, tuli vain teksti "Information
The requested topic does not exist."
joten jos joku jaksaisi vaivautua helppimään.
2216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mulla oli sama ongelma,mut rekisteröidy (ilmaista) ja yritä uudelleen. Kyllä se sitte latautuu..

Äänestä

youtubeen pistä teen pregnancy hakusanaksi ja katot jotain niitä videoita ja niistä kuvauksista eti joku nettisivu koska niin mä tein ja hyvin toimii, ei tullut haittoja (huom. jos jollekkin tulee en ota vastuuta koska siitä ei voi olla varma että tuleeko niitä)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


dfgfbcvbxg kirjoitti:

otsikko kertoo kaiken.
hakua yritin, mutta linkissä jossa tämän hackin väitettiin olevan, tuli vain teksti "Information
The requested topic does not exist."
joten jos joku jaksaisi vaivautua helppimään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu