Kuka ajelee harmaalla bemarilla?

Riihimäellä olen nähnyt joskus kauniin tumman noin 30 v naisen ajelevan harmaalla farkku mallisella bemarilla. Kukahan on ja onko vapaata riistaa?
31217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

oikeesti mies, ja sil on pieni ku ajjelee bmw llä

Äänestä

Mitäs sä haluut tietää justiin mun Broidini kavereista tai frendeistä? Mun tietääkseni se ei kuulu sulle yhtään ja onko saletin varma..

Äänestä

mutta pysäytä seuraavan kerran kun näet

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onkohan vapaa? kirjoitti:

Riihimäellä olen nähnyt joskus kauniin tumman noin 30 v naisen ajelevan harmaalla farkku mallisella bemarilla. Kukahan on ja onko vapaata riistaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu