Lola on paras

Rakastan Lola Odusogaa. Siinä vasta nainen.
Onkohan hänestä hyvää fanisivua?
Siis kaunotar vailla vertaa.
1620
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Rasittava silikoni sorauttelija saapuu näyttelemään kesäksi Lappajärven kesäteatteriin, että sinne saa mennä tuijottamaan silikooneja. Ettei pahempaa ajanhukkaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mies kirjoitti:

Rakastan Lola Odusogaa. Siinä vasta nainen.
Onkohan hänestä hyvää fanisivua?
Siis kaunotar vailla vertaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu