AUTOVAHINKO

auto mitä luulette että oisko se kannattavaa pisnestä että ostais sieltä auton kunnostais ja myis vai käykö ne kaupaksi.
2885
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sitä tekis jos se olis tuottavaa. itse tee niitä muiden työn ohella, silloin se kannattaa. sanon suoraan pelkällä "mällien" oikomisella näet nälkää.

Äänestä
  • ... hyvää bisnestä ihan ehjillä autoilla. Tarkkailet hintoja ja seuraat myynti palstoja usein ja voit tehdä löytöjä. Mutta täytyy tietää mitkä autot menee helposti kaupaksi. Nopempaa ja helpompaa ja pienemmät riskit. Voihan näitäkin tietysti fiksilla ja jotain pikkuvikaisia, jotka kätevä korjaa helposti voi saada hyvinkin edullisesti. Etevä kauppamies tekee suuriakin voittoja...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


KESKUKSELTA kirjoitti:

auto mitä luulette että oisko se kannattavaa pisnestä että ostais sieltä auton kunnostais ja myis vai käykö ne kaupaksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu