Henri jätti talon.

näin pääs käymään. harmi sinänsä.
3227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olisi vaan sittenkin pitänyt laittaa pari ääntä Henrille.

Äänestä

Musta noin ääretön päteminen ja minä-minä meininki pitikin kitkeä pois. Ehkä Henri kehittääkin itseään nyt parempaan suuntaan, kun oppii varmasti itsestään tuosta seikkailusta.

Äänestä
  • porvari. Tyhmimmät on nyt talossa. Älykkäät on äänestetty veke,,,eipä taida uusista olla tilanteen korjaajiks.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


suomirakastaaminua kirjoitti:

näin pääs käymään. harmi sinänsä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu