Aki harjoittaa rasismia

Aikalailla raskasta tekstii häneltä tulee .. Miten perus Suomalaiset mihet kestää kuunnella eivätkä anna turpiin sille Akille??
4591
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

koot kot kot kotkot...

Äänestä
  • höh en kuullu

    Äänestä

  • Kanat joutuu todellakin sanomaan kot kot kot , kun kukko kiekuu BB huoneessa.. Eikö sinne huoneeseen saada todellakaan miestä ja Suomalaista isolla MM kirjaimella

    Äänestä

mene niihin itkemään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TV Ohjelmasta kirjoitti:

Aikalailla raskasta tekstii häneltä tulee .. Miten perus Suomalaiset mihet kestää kuunnella eivätkä anna turpiin sille Akille??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu